TEST1array(6) { ["driver"]=> string(5) "mysql" ["host"]=> string(19) "d5821.mysql.zone.ee" ["user"]=> string(12) "d5821sa37043" ["password"]=> string(8) "Stefal68" ["database"]=> string(12) "d5821sd31098" ["prefix"]=> string(4) "jos_" } Õppematerjalid
Õppematerjalid
Liikluskindlustuse seadus

Hetkel kehtiv Liikluskindlustuse seadus:

 
Parkimine.

Väike juhend selle kohta, kuidas valida lähtekohta ning mida jälgida parkimiskohale tagurdades, et manööver õnnestuks ning oleks ohutu.

 
Külgboks

Lisan siia väikese õpetuse, kuidas ja mida jälgida, et "külgboks" probleemideta õnnestuks.

Ehk siis kuidas ilma liigselt nikerdamata saaks oma sõiduki sõidutee äärde pargitud. Seda siis kahe auto vahele, sõidutee äärega paralleelselt ja sõidutee äärest max 20 cm kaugusele (nagu seadus kohustab).

 
Ringristmikud Tallinnas

Ikka ja jälle ilmneb õppetöö käigus, et Tallinna ringristmikud on "ikka ühed hirmkeerulised" kohad. Sellest ajendatuna otsustasin võtta kaamera ühes ja need ringid läbi sõita, et seda müüti natuke kummutada. Välja kukkus siis nii nagu allpool oleval videol näha.

PS! Salvestatud on 2011 aasta kevadel ja teekattemärgistega on nagu on. Kuna oli päikesepaisteline ilm ja kaamera ka just mitte kõige paremate tehniliste näitajatega, siis on asi kohati tiba üle valgustatud ja märke pole hästi näha.

VIDEO: Ringid - puust ette ja punaseks.